Coutinha spazili u prostorijama novog kluba!

Premier League 7. kol 202020:40 > 20:41
Christian Kaspar-Bartke/Getty Images

Brazilac i njegov menadžer uočeni su danas u Londonu, gdje su u prostorijama Arsenala obavili razgovore s čelnicima kluba i sve je izvjesnije da će Brazilac od sljedeće sezone igrati u dresu Topnika.

O tome se već dugo priča, Arsenal je spreman dovesti Coutinha na jednogodišnju posudbu, a transfer bi navodno trebao biti brzo dovršen.

Coutinho je prethodnu sezonu proveo na posudbi u Bayernu. Bavarci ga nisu željeli otkupiti od Barcelone, koja ga također ne želi zadržati.

Nitko ne želi platiti ogromnu odštetu za njegov potpis pa je odlazak na posudbu jedino što ga vodi iz Barcelone.

Podjestimo, Barcelona je Liverpoolu u januaru 2018. godine platila čak 160 miliona eura za usluge ovog fudbalera, ali on se u dresu tima sa Camp Noua nije proslavio.