Sukob u Arsenalu: Uprava prevarila igrače

Premier League 6. kol 202010:17 > 10:20
(Photo by Julian Finney/Getty Images)

Tek što se krenulo u slaganje momčadi za sljedeću sezonu, odmah problemi

Arsenal je prije nekoliko dana osvojio FA Kup i taman kada su svi pomislili da na red dolazi sklapanje ekipe za narendu sezonu, pojavili su se problemi.

Naime, nogometaši Topnika ljuti su na upravu kluba zbog oređenih stvari koje su urađene u posljednjem periodu.

Tu im najviše smeta što su prekršili dogovor koji je sklopljen u travnju između nogometaša Arsenala i uprave kluba.

Podsjetimo, u travnju su nogometaši Arsenala pristali na smanjenje plaće od 12.5%, ali uz garanciju da nitko od zaposlenih u klubu neće dobiti otkaz.

Samo četiri mjeseca nakon toga uprava Arsenala prekršila je to obećanje te su spremili otkaz za čak 55 zaposlenih.

Sve to naljutilo je nogometaše Arsenala koji su domah zakazali sastanak s čelnicima kluba kako bi izrazili svoje nezadovoljstvo.