Arsenal: Korona nas je pogodila gore od očekivanog!

Premier League 5. kol 202017:50 > 17:56
Catherine Ivill/Getty Images

Arsenal će srezati 55 randih mjesta nakon suočavanja s praivm učinkom pandemije koronavirusa koji je veći nego se u početku računalo, objavili su u klubu u srijedu.

(Photo by Julian Finney/Getty Images)

ESPN je prema informacijama od svojih izvora javio će neki odjeli, poput komercijalnogi administrativnog, biti zahvaćeni rezovima. Arsenal je obavijestio zaposlenike o viškovima u srijedu ujutro prije nego su šef nogometnog odjela Raul Sanllehi i menadžer-direktor Vinai Venkatesham izdali priopćenje na klupskoj internetskoj stranici:

– Sada je jasno da smo suočeni sa značajnijim i dugotrajnijim redukcijama u prihodu nego što smo se nadali. Prema trenutnim indikacijama, navijači se neće vratiti na Emirates početkom sljedeće sezone, a nakon toga će moći biti prisutni samo u ograničenim brojevima. Globalne ekonomske projekcije također su negativne. To će negativno utjecati na prihode naših navijača, količinu koju korporativni klijenti mogu potrošiti na sponzorske ugovore i hospitalitet te mogućnost TV postaja u pogledu ulaganja u TV prava – javljaju iz kluba.