Oldham ima šestog trenera u zadnje dvije godine

Premier League 3. kol 202014:22 > 14:29
Gett Images

Međutim, njegova jedina dva trenerska angažmana u karijeri bila su s Crawleyjem i Notts Countyjem u League Two. I nisu bila uspješna

Harry Kewwel, nekadašnji nogometaš Leedsa, Liverpoola i drugih klubova dobio je novi trenerski angažman. Oldham Athletic  već neko vrijeme rotira trenere u potrazi za dugotrajnim, stabilnim rješenjem; klub je prošle sezone završio 19. u League Two, četvrtom rangu engleskog nogometa.

Kewell iza sebe ima bogato igračko iskustvo; kao australski reprezentativac igrao je na Svjetskom prvenstvu, a s Liverpoolom je 2005. osvojio Ligu prvaka. Međutim, njegova jedina dva trenerska angažmana u karijeri bila su s Crawleyjem i Notts Countyjem u League Two.

Niti jedan posao nije završio uspješno. Je li Kewell za ovaj posao, definitivno bi mogao pokazati ovaj novi zadatak.