Sane slučajno potvrdio transfer Havertza u Chelsea?!

Premier League 23. srp 202015:31 > 15:34
Laurence Griffiths/Getty Images

Međutim, njegove najbitnije riječi tijekom press konferencije podigle su veliku prašinu, jer je Sane, kako stvari stoje, slučajno otkrio veliki transfer.

“Dobro je za Chelsea da su doveli dva vrhunska njemačka talenta poput Wernera i Havertza“, rekao je Sane.

Već se neko vrijeme piše o odlasku Havertza iz Leverkusena, u igri su brojni klubovi, uključujući i Chelsea, ali još potvrde nema. Sane je možda upravo iznio prvu od njih.

Vidjet ćemo je li zaista slučajno otkrio veliki transfer ili je samo uvjeren da je transfer već završen.