Ludnica u Leedsu, žestoko se slavio ulazak u PL

Premier League 18. srp 20208:37 > 8:41
Nathan Stirk/Getty Images

Navijači Leeds Uniteda odlučili su večeras proslaviti plasman svog kluba u Premier ligu

Nigel Roddis/Getty Images

Nakon što je Bilićev WBA u gostima izgubio od Huddersfielda 2:1, Leeds se i službeno nakon 16 godina vraća u društvo najboljih klubova Engleske, a navijači su došli ispred stadiona kako bi proslavili ovaj veliki uspjeh.

Leeds je igrao najljepši nogomet ove sezone u Championshipu i zasluženo došao do naslova te plasmana u Premier ligu.

Ispred Elland Roada je bio veliki broj navijača. Nitko se ne obazire na zabrane zbog Covida 19, te se čuju pjesme i navijanje.

Naravno, posebno mjesto ima menadžer Marcelo Bielsa, kojeg smatraju najzaslužnijim za povratak kluba u elitu. Navijači su mu došli ispred kuće kako bi ga pozdravili, a on ih je srdačno dočekao.

Drugu poziciju i dalje drži WBA, ali s bodom više i utakmicom više od fantastičnog Brentforda koji danas igra protiv Stokea i sve drži u svojim rukama.