Pogledajte stupidne golove koje je primao Leicester!

Premier League 12. srp 202023:37
Getty Images

Nogometaši Bournemoutha zadržali su izglede za ostanak u prvoj engleskoj nogometnoj ligi visokom 4-1 (0-1) domaćom pobjedom protiv Leicester Cityja u susretu 35. kola.

Gosti iz Leicestera poveli su sredinom prvog poluvremena kada je Vardy (23) iskoristio nonšalanciju Kellyjate su tu prednost održavali sve do sredine nastavka kada su domaći uspjeli sve preokrenuti u svoju korist u samo dvije minute.

Prvo je nakon lošeg ispucavanja Schmeichela Wilson izborio kazneni udarac iz kojega je Stanislas (66-11m) poravnao na 1-1 da bi minutu potom Solanke (67) doveo Bournemouth u vodstvo nakon čega je stoper Leicestera Soyuncu izgubio živce i zbog udaranja Solankea dobio crveni karton. U samoj završnici domaći su iskoristili brojčanu nadmoć te autoglom Evansa (83-ag) i drugim golom Solankea (87) stigli do uvjerljive pobjede.

Bournemouth je i dalje u zoni ispadanja, 18. sa 31 bodom, tri manje od 16. West Ham Uniteda i 17. Watforda, a jednim više od 19. Aston Ville, koja je ranije u nedjelju na svom terenu svladala Crystal Palace sa 2-0 (1-0) pogocima egipatskog napadača Tezegueta (45+4, 59).
Leicester je, pak, ostao četvrti sa 59 bodova, jednim manje od trećeg Chelseaja, a jednim više od petog Manchester Uniteda koji će svoj susret 35. kola igrati u ponedjeljak kada na svom Old Traffordu dočekuje Southampton.