Chelsea potopljen u Sheffieldu, upitna LP

Premier League 11. srp 202020:29 > 20:34
Clive Brunskill/Getty Images

Katastrofalan nastup Chelseaja u Sheffieldu dovodi ih u situaciju da mogu u zadnja tri kola ostati bez Lige prvaka

Londonski Chelsea doživio je pravu katastrofu u 35. kolu Premiershipa i poražen je kao gost na Bramall Laneu od SheffieldUniteda od 3:0.

Izuzetno loš susret odigrao je sastav Franka Lamparda i napravio je korak unazad u borbi za Ligu prvaka.

Sheffield je u 18. minuti poveo. Nakon dobre akcije David McGoldrick je zabio za prednost od 1:0.

Jalovi su bili pokušaji Chelseaja, dok je Sheffield izgledao mnogo stabilnije na terenu. Dobra igra donijela je domaćim i drugi gol, a zabio je Oliver McBurnie za 2:0 u 40. minuti.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a u nastavku utakmice Chelsea je pokušavao napraviti nešto. Ipak, nisu se uspjeli vratiti u dvoboj, da bi McGoldrick u 77. minuti završio posao u ovom susretu za konačnih 3:0.

Do kraja je prilika još bilo, ali ostalo je 3:0 za domaće, pa je Chelsea doživio jako težak poraz, koji bi ih mogao ostaviti bez Lige prvaka jer uoči zadnja tri kola Leicester je na bod manje i utakmicu manje, a Manchester United na dva boda manje uz utakmicu manje.