Da Bruyne je ovim potezom zaslužio divljenje navijača!

Premier League 11. srp 202013:49 > 13:51
Alex Livesey, Getty Images Sport

Iako se već neko vrijeme uveliko piše o tome da bi belgijski nogometaš Kevin De Bruyne ovog ljeta mogao napustiti Etihad i karijeru nastaviti u nekom drugom klubu, čini se da ovaj 29-godišnjak to uopće ne želi.

De Bruyne cijeni što ga poštuju u ovom klubu otkako je stigao prije pet godina, te ima zaista odličan odnos s Pepom Guardiolom. Iako Cityju prijeti dvije godine suspenzije neigranja u Ligi prvaka, to kod Belgijanca ništa ne mijenja.

Naime, De Bruyne je poručio da će ostati na Etihadu čak i u slučaju da naredne dvije sezone ne bude igrao s ovim klubom Ligu prvaka. Za njega se raspituje i Real Madrid, no ne želi ostaviti City u teškoj situaciji nakon svega što mu je ovaj klub pružio.