Navijači Chelseaja nisu zadovoljni novom garniturom

Photo by Clive Rose/Getty Images

Chelsea je prije nekoliko dana predstavio prvu garnituru dresova za novu sezonu, a sada je na red došla i garnitura za gostujuće utakmice.

Navijači nisu baš zadovoljni kako izgledaju dresovi za novu sezonu, a gostujuća garnitura ih je baš zbunila.

Chelsea je na službenoj stranici objavio fotografije dresa u kojem će klub igrati gostujuće utakmice, ali čini se da dizajn istih nije baš oduševio navijače londonskog kluba.

Oni najviše zamjeraju što na dresu preovladava boja koja je znak Manchester Cityja, a ne Chelseaja.

Međutim, ono što je najbitnije za navijače Chelseaja je podatak da će igrački kadar sljedeće sezone biti znatno jači. Dosad su doveli Wernera i Ziyecha, dok se puno priča o dolasku njemačkog ‘wunderkinda’ Kaia Havertza