Curtis Jones dobio novi dugogodišnji ugovor

Premier League 4. srp 202022:33 > 22:34
Clive Brunskill, Getty Images

Za napredak koji je pokazao Curtis Jones dobio je novi dugogodišnji ugovor u Liverpoolu.

Clive Brunskill/Getty Images

Mladi igrač Liverpoola potpisao je u subotu novi dugogodišnji ugovor s klubom s Anfielda.

Devetnaestogodišnji igrač potpisao je ugovor do ljeta 2025. godine s klubom u kojemu je još od pionira.

Za prvu momčad u Premier ligi debitirao je u prosincu prošle godine kada je s klupe ušao u utakmici protiv Bournemoutha, a poslije je dobio priliku i protiv West Hama.

Redovno je igrao u kup utakmicama, a zabio je i penal za pobjedu protiv Arsenala u Liga kupu. Ipak, vjerojatno draži gol koji je postigao je onaj u utakmici trećeg kola FA kupa protiv Evertona.

– Za mene je ovo velika stvar, to svi znaju. U klubu sam otkada sam bio dijete – rekao je Jones za klupsku web stranicu.