04.07.2020 / 23.43

Chelsea rutinski s Watfordom, bitka za LP se nastavlja!

Ovo se Zidaneu nikada u karijeri nije dogodilo

Real je i drugi put poražen od Manchester Cityja (2:1), ovoga puta na Etihadu i tako je s ukupnih 4:2 ispao iz elitnog klupskog natjecanja.

VIDEO Postoji li veća bol? Na kraju su tugovali svi!

Velikan iz La Corune dotakao je dno, sljedeće sezone igrat će u trećem rangu španjolskog nogometa, ali iako nije imao poseban motiv u zaostaloj utakmici Segunde, pobijedio je Fuenlabradu 2:1 golom iz penala u 95. minuti i spriječio je da se plasira u play-off za Primeru.

Lyon izbacio Juventus, City bolji od Modrićeva Reala

Manchester City i Lyon prošli su u četvrtfinale Lige prvaka. Građani su pobijedili Real Madrid i u uzvratu na svom stadionu (2:1), dok je Juventus slavio protiv Lyon kod kuće istim rezultatom, ali to nije bilo dovoljno za prolaz u četvrtfinale.

FOTO Što radi VAR, kakvi su to penali suđeni u Torinu?

Na utakmici Juventusa i Lyona, u prvom poluvremenu suđena su dva jedanaesterca, po jedan za svaku momčad.