30.06.2020 | 23.24

United na krilima Brune Fernandesa do nove pobjede

Manchester United

Manchester United je kao gost svladao Brighton sa 3-0 (2-0) i nastavio niz gostujućih pobjeda u 32. kolu engleske Premier lige.

Clive Mason / Staff

Ole Gunnar Solskjaer je večeras izveo najjači sastav koji ima na raspolaganju, a njegova momčad je rutinski pobijedila kod Brightona 3:0.

Mason Greenwood je lijepim prodorom i golom u 16. minuti trasirao put Uniteda ka novoj pobjedi, a onda je na scenu stupio fantastični Bruno Fernandes, koji mrežu Brightona trese u 29. i 50. minuti. Bio je ovo peti pogodak Fernandes u osam utakmica u Premier ligi i pokazuje da je apsolutno pravi pogodak uprave.

Crveni vragovi imaju 52 boda i na petom su mjestu, dok Chelsea ima dva boda više i utakmicu manje.

United 4. srpnja na Old Traffordu dočekuje Bournemouth.