Moguća odgoda utakmice Leicestera i Crystal Palacea?

Tim Keeton/Pool via REUTERS

Premier liga je objavila da ima plan u slučaju nepredviđenih situacija zbog zabrane kretanja koja je uvedena u Leicesteru i prijeti održavanju utakmice između ’Lisica’ i Crystal Palacea.

Taj duel je zakazan za subotu, međutim, doveden je u pitanje zbog porasta broja oboljelih od koronavirusa u gradu.

Izvršni direktor Premier lige Richard Masters rekao je da bi utakmica mogla biti odgođena ili odigrana na nekom drugom mjestu ukoliko bude potrebno.

Ukoliko to što se događa u Leicesteru, a čekamo potvrdu, utječe na mogućnost kluba za organizacijom utakmice na svom terenu, ili subotnje s Kristal Palaceom ili neke sljedeće, imat ćemo plan za nepredviđene situacije po kojem će one biti odigrane na nekom drugom mjestu ili odgođene dok ne bude sigurno. Razmatramo planove za nepredviđene situacije, to je svakako dio naše strategije. Tek treba  čuti kakav je utjecaj zabrane kretanja u Leicesteru na klub, ali to jasno oslikava kakav krhki projekat imamo. Ne smijemo ništa uzeti zdravo za gotovo“, istaknuo je Masters.

Povezano