Bišćan: Navijači Redsa, uživajte!

Premier League 27. lip 202010:22 > 10:34
NK Rijeka

Igor Bišćan presretan je osvajanjem Premier lige od strane bivšeg kluba.

Igor Bišćan koji je pet godina nosio dres Liverpoola osvojivši Ligu prvaka na tom putu, u razgovoru za 24 sata objasnio je svoje osjećaje prema prvom naslovu prvaka Premier lige svog bivšeg kluba nakon punih trideset godina.

Zbog privatnih obveza nisam stigao pogledati utakmicu Chelseaja i Manchester Cityja, ali svejedno sam presretan, vjerujem kao i svi navijači Liverpoola diljem svijeta. Mislim da nije normalno da su Redsi toliko dugo čekali na naslov prvaka, vjerujem da se to više neće ponoviti. Gledajući ovu današnju momčad s Jürgenom Kloppom, veliki sam optimist iako nema nikakvih garancija.”

Koliko je zapravo ključan Klopp u ovoj priči?

On je postao legendom, ikonom kluba. Energija kojom taj čovjek zrači, nije ni čudo što iza njega stoji vojska navijača Liverpoola. Od prvog dana kada je stigao na Anfield, pokazalo se punim pogotkom. Možda po broju trofeja nije u rangu onih legendarnih trenera Redsa, međutim on je ispisao svoju povijest.”

Proslava naslova nije mogla biti na pravi način realizirana zbog pandemije koronavirusa.

Teško mi je uopće zamisliti kako bi izgledalo to slavlje, gdje god sam putovao svijetom susretao sam navijače Redsa. Mislim da je slavlje od prošle godine kada je Liverpool osvojio Ligu prvaka bio dobar pokazatelj kako bi ova proslava izgledala,” zaključio je izbornik mlade hrvatske reprezentacije.