Werner će u Chelseaju zarađivati nevjerojatan novac

Premier League 25. lip 202017:20 > 17:24
Matthias Kern/Bongarts/Getty Images

Timo Werner će od 1. srpnja i službeno postati nogometaš Chelseaja.

Klub iz Londona je za njegove usluge Leipzigu platio čak 65 milijuna eura, što je mnogo, posebno u doba kada zbog koronavirusa mnogi klubovi imaju problema sa financijama.

Puno se pričalo da će Werner otići u Liverpool, ali je Abramovič sjajno odreagirao, te je uspio ovog napadača dovesti u Chelsea.

Bild je odtkrio koliko će Werner zarađivati u pet sezona, koliko bi trebao ostati u Chelseaju, te se vidi da Abramovič nije štedio.

Naime, kako prenosi njemački medij, Werner će zarađivati čak 16 milijuna eura po sezoni, što je duplo više nego što je zarađivao u svom bivšem klubu. Jasno je da će biti najplaćeniji igrač u londonskom klubu.

Ukoliko svih pet godina svog ugovora provede u Chelseaju, koštat će Abramoviča čak 135 milijuna eura, ako na njegovu zaradu dodamo i odštetu koja je plaćena Leipzigu.