Engleska: Osam slučajeva zaraze među drugoligašima

Premier League 17. lip 202014:32 > 14:36
sport klub

Engleska nogometna liga objavila je u srijedu kako je registrirano osam novih slučajeva zaraze koronavirusom u tamošnjim drugoligaškim klubovima i to iz šet različitih momčadi.EFL je objavila kako je prošloga tjedna testirano 2213 igrača i članova stožera iz svih 24 drugoligaša.Svim osam zaraženih morat će u samoizolaciju u skladu s odredbama EFL-a.

Alex Pantling / Staff

Natjecanje u drgoj engleskoj ligi trebalo bi se nastaviti ovog vikenda. Devet kola prije kraja na čelu ljestvice je Leeds United sa 71 bodom, bod manje ima drugi West Bromwich Albion, kojega vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić.Te dvije momčadi trenutačno zauzimaju pozicije koje izravno vode u Premier ligu sljedeće sezone, a drugi WBA ima šest bodova više od trećeg Fulhama.