Chelsea mora čekati: Problemi u transferu Wernera

Premier League 12. lip 202016:42 > 16:45
Getty Images/Martin Rose

Engleski i njemački mediji prije nekoliko dana su objavili da će napadač RB Leipziga Timo Werner karijeru nastaviti u redovima Chelseaja, no nastupile su poteškoće.

Werner je s londonskim klubom dogovorio suradnju, Bluesi će za njegove usluge isplatiti 60 milijuna eura njemačkom klubu i 24-godišnjeg nogometaša bismo trebali od iduće sezone gledati u dresu momčadi sa Stamord Bridgea.

Ipak, veliki transfer njemačkog napadača je još uvijek na čekanju. Razlog je činjenica da Werner zbog restrikcija uzrokovanih Covid 19 virusom ne može obaviti liječničke preglede.

Zato transfer još uvijek nije završen. Pretpostavlja se da će se posao zaključiti čim se ukaže šansa da se pregledi obave, a to bi se trebalo dogoditi veoma brzo.