Tottenham uzeo kredit, ali pogledajte kamatnu stopu!

Premier League 4. lip 202019:40 > 19:40
Justin Setterfield GettyImages

Nogometni klub Tottenham uzeo je kredit u vrijednosti od 175 milijuna funti od Banke Engleske, kako bi se izborio s posljedicama pandemije koronavirusa.

Kako se navodi, Spursi bi mogli izgubiti oko 200 milijuna funti zbog igranja pred praznim tribinama i otkazivanja svih događaja koji su se trebali održati na njihovom stadionu.

Kamatna stopa ovog kredita iznosila bi 0,5 posto.

Klub smo vodili po samoodrživom komercijalnom sustavu. Rekao sam još u ožujku da smo se za ovih 20 godina susretali s brojnim preprekama, ali nijedna nije bila ovako velika rekao je prvi čovjek kluba Daniel Levy.

Na stadionu Tottenhama trebala se održati borba Anthonyja Joshue i Kubrata Puleva, nekoliko ragbi utakmica i dva NFL susreta te koncerti svjetski poznatih izvođača.

Premier liga nastavlja se 17. lipnja, a utakmice ćete – naravno – pratiti na našim kanalima.