City opomenuo Fodena zbog nogometa na pijesku

Action Images via Reuters/Carl Recine

Engleski klub iz Manchestera podsjetio je mladog veznjaka na odgovornost

20-godišnji igrač sredine terena je fotografiran kako igra nogomet na pijesku, a te slike su se brzo proširile po društvenim mrežama.

Preporuke Vlade Velike Britanije dozvoljavaju da se ljudi bave rekreacijom na otvorenom sve dok održavaju distancu od dva metra u odnosu na druge sudionike.

Klubovi Premier lige su prije nekoliko dana počeli sa treniranjem uz kontakt, međutim, igračima je poručeno da se u svim drugim slučajevima pridržavaju distance.

Prošlog meseca, branič Građana Kyle Walker  je uslikan u posjeti svojoj obitelji u Sheffieldu dok je na snazi bila zabrana kretanja, ali ga iz kluba nisu kaznili zbog obiteljskih okolnosti.

Međutim, Walker je sankcioniran jer je početkom travnja jer je navodno organizirao zabavu sa dvije djevojke. Tom prilikom su iz redova ’Građana’ objavili da je na taj način napravio sve suprotno onome što je njegova odgovornost kao uzora.