Dobre vijesti iz PL: Nula pozitivnih na COVID-19!

Premier League 30. svi 202023:14 > 23:16
Laurence Griffiths/Getty Images

Ovom zadnjom objavom Premier League otvoren je put za nastavak engleskog prvenstva i to nakon što je britanska vlada u subotu dopustila sportska natjecanja na otvorenom od 1. lipnja.

Ni jedan pozitivan slučaj nije zabilježen u četvrtom krugu testiranja na COVID-19 među igračima Premier League.

“Premier League je potvrdila ovu subotu kako je 1.130 igrača i članova trenerskih stožera bilo podvrgnuto testiranju na koronavirus. Ni jedan uzorak nije bio pozitivan”, navodi se u priopćenju Lige.

Od početka mjeseca svibnja izvedeno je 3.882 testova u klubovima engleske prve lige,a otkriveno je 12 pozitivnih slučajeva.

Englesko prvenstvo trebalo bi se nastaviti 17. lipnja s dvije zaostale utakmice između Manchester Cityja i Arsenala te Aston Ville i Sheffield Uniteda.