Odlične vijesti! PL se vraća brže od očekivanog

Premier League 28. svi 202016:17 > 16:20
Clive Brunskill Getty Images

Klubovi u Engleskoj danas su izglasali da se sezona u Premiershipu nastavi 19. ili 20. lipnja, te sada čekaju samo zeleno svjetlo.

Engleski mediji potvrdili su da su da je većina klubova glasala da se sezona nastavi 19. ili 20. lipnja, a mnogi su sigurni da će dobiti zeleno svjetlo da se liga nastavi u tom terminu.

Također, bilo je govora o zaostalim utakmicama 28. kola, a riječ je o utakmicama Manchester City – Arsenal i Aston Villa – Sheffield United.

Ukoliko sve bude prema planu ove utakmice će biti odigrane 17. lipnja što znači da će ovi klubovi prvi istrčati na teren nakon više od dva mjeseca pauze.

Do kraja sezone ostalo je još devet kola, a situacija za prvaka je poprilično jasna jer je Liverpool uvjerljivo prvi. No, u nastavku sezone očekuje nas velika borza za mjesta koje vode u Ligu prvaka i Europsku ligu, te za opstanak u društvu najboljih.

Sve utakmice pratite u prijenosima na Sportklub televiziji.