West Ham pred odlukom koja će razveseliti sve navijače!

Photo by Alex Pantling/Getty Images

Londonski klub je odlučio pripremiti nešto spektakularno za svoje navijače

Pandemija korona virusa uskratila je svim navijačima svojih omiljenih nogometnih klubova diljem svijeta da neće moći na stadione uživo gledati utakmice.

No, vodstvo kluba West Hama planira navijače uključiti u svoje utakmice preko – Zoom aplikacije! Naime, klub bi ih uključivao uživo na ekrane koji će biti postavljeni na stadionu te onda mogu navijati.

‘Vrlo lako možete staviti nekoliko tisuća navijača na jedan veliki ekran na stadionu. Imalo bi sjajan izgled. Iako bi slike bile nešto manje, igrači bi ih mogli vidjeti’ – rekao je jedan od navijača Čekićara.

U londonskom klubu su se na ovaj način odlučili boriti protiv praznih tribina, a još se ne zna kada će se nastaviti Premiership, vjerojatno negdje sredinom lipnja.