Zaza se vraća u Italiju?

Premier League 28. ruj 201614:44 > 14:47
Getty

Kako piše britanski Premium sport Simone Zaza, iako je u ljetnom prijelaznom roku stigao u West Ham na posudbu iz Juventusa, već u siječnju bi se mogao vratiti u Italiju.

Zaza je u engleski klub stigao kao najveće pojačanje kluba, ali loši rezultati koje klub bilježi od starta sezone najvjerojatnije će promijeniti planove.

On je došao na posudbu iz Juventusa, a West Ham bi na kraju sezone za otkup ugovora trebao platiti 23.000.000 eura.

Ta opcija otpada u slučaju da londonski klub prije isteka sezone vrati Zazu u Juventus, o čemu engleski mediji naširoko pišu, kao i o varijanti da u siječnju sljedeće godine napadač odmah ode u Milan.West Ham je izgubio pet utakmica u prvih šest kola Premier lige, a Simone Zaza nije postigao nijedan gol.