Aguero odlazi, dva velikana ga žele

Premier League 22. svi 202015:31 > 15:36
Mike Hewitt/Getty Images

Napadač Manchester Cityja Sergio Aguero karijeru bi mogao nastaviti u Real Madridu ili Interu. Sve se glasnije nagađa kako će 31-godišnji argentinski napadač na koncu ove sezone napustiti redove Građana, a za njegove usluge najveći interes su pokazali Real Madrid i Inter.

Laurence Griffiths/Getty Images

Navodno su oba kluba već kontaktirala njegovog menadžera kako bi ispipala situaciju. Aguero je u Manchester Cityju već devet godina, a njegov sadašnji ugovor završava za 12 mjeseci. Ove sezone je u 30 nastupa zabio 23 gola, a vodeći je strijelac u povijesti kluba s 254 gola. Prije dolaska u Manchester pet godina je igrao za Atletico Madrid, a tri za Independiente.