Lampard u Chelsea dovodi zaboravljenog veznjaka Reala

Premier League 2. svi 202013:29 > 13:35
Laurence Griffiths/Getty Images

S obzirom da mu istječe ugovor u ljeto 2021. godine, vjeruje se da bi ga kraljevski klub pustio za povoljnu cijenu, a uz Chelsea za njega su još interes pokazali Valencia i Sevilla.

Plavci su već ‘zakaparili’ Hakima Ziyecha, pokušavaju nagovoriti Driesa Mertensa da dođe na ‘Stamford Bridge’, a sada je procurilo da im je želja još jedan ofanzivni nogometaš.

Gonzalo Arroyo Moreno, Getty Images Sport

Na Otoku tvrde kako bi Frank Lampard u svojoj momčadi rado vidio i Lucasa Vazqueza na kojeg ove sezone nisu pretjerano računali u Real Madridu, a to bi on htio iskoristiti i dovesti ga u London.

S obzirom da Vazquezu istječe ugovor u ljeto 2021. godine, vjeruje se da bi ga kraljevski klub pustio za povoljnu cijenu, a uz Chelsea za njega su još interes pokazali Valencia i Sevilla.

“Chelsea u Vazquezu vidi zamjenu za Williana ili Pedra čije se epizode u klubu bliže kraju”, navode britanski mediji.
Vaszquez je ove sezone nastupio na tek 14 utakmica u La Ligi.