Moise Kean napravio glupost i šokirao čelnike Evertona

Premier League 26. tra 20208:48 > 8:52
Laurence Griffiths/Getty Images

Rukovodstvo Evertona oglasilo se povodom snimka koji je na Instagramu objavio njihov napadač Moise Kean – 20-godišnji nogometaš napravio je party u stanu, unatoč strogim direktivama britanskih vlasti da se tijekom pandemije koronavirusa poštuju mjere socijalnog distanciranja.

Vrlo je izgledno da će mladi Talijan biti kažnjen zbog ovog blatantnog nepoštovanja odluka vlasti.

Everton je zapanjen saznanjem da je igrač naše prve momčadi ignorirao smjernice Vlade u vezi sa koronavirusom. Klub izražava ogromno razočaranje postupcima našeg igrača – oni su potpuno neprihvatljivi. Klun permanentno naglašava koliko je bitno poštovati odredbe u vezi sa društvenim distanciranjem – i u svojim domovima, ali i van njih. Trud koji zdravstveni radnici ulažu u ovoj borbi je za svako poštovanje, a jedini način da im se pomogne je da se prate njihove preporuke“, stoji u priopćenju slavnog kluba sa „Goodisona.“

Kean ima 20 godina, a u Everton je prešao iz Juventusa u kolovozu za svotu od 30 milijuna eura. Od 2016. je bio član prve momčadi „Stare dame“, a jednu sezonu odigrao je i kao posuđenn igrač u Veroni. Od dolaska u “Karamele” je na 26 utakmica postigao samo jedan gol.

Ranije se su se zbog sličnih prijestupa u vezi sa koronavirusom izvinjavali Jack Grealish iz Aston Ville, Kyle Walker iz Mancheste Citya, kao i dvojac Tottenhama – Moussa Sissoko i Serge Aurier su zajedno trenirali, unatoč preporukama vlasti i kluba.