Van Persie otkrio kako ga je Van Gaal potjerao iz kluba

Premier League 20. tra 202022:26 > 22:35
Gett Images

Jedan od najboljih napadača u povijesti Premiershipa Robin van Persie otvorio je dušu

Njegova epizoda u Manchester Unitedu završila se kada je u klub stigao njegov sunarodnjak Louis van Gaal.

“Imao sam tada razgovor s njim i rekao mi je da se naši putevi razdvajaju. Da ja više nisam igrač za Manchester United”, rekao je Van Persie, te je nastavio:

“Rekao sam mu da još uvijek imam ugovor, ali to njega nije zanimalo. Imao sam ugovor sa klubom, bio sam sretan, moja obitelj je bila sretna u Engleskoj. Rekao sam mu da se nadam da će promijeniti mišljenje, te da ćemo vidjeti šta će se dogoditi”, kaže Van Persie.

Mike Hewitt/Getty Images

Na tome se nije završilo, a njegov trener je ustrajao u svojoj namjeri da ga otjera iz Manchester Uniteda.

“Uradio je sve da me otjera. Isključio me sa treninga kada smo igrali nogomet prva protiv druge ekipe. Tada mi je bilo jasno da moram otići”, završio je Robin van Persie.