Championship se nastavlja, Bilić i dalje u borbi za PL

Premier League 17. tra 202013:42 > 13:47
Lewis Storey, Getty Images Sport

Prvi čovjek engleskih nižih liga Rick Parry potvrdio je danas kako će sve utakmice do kraja sezone biti u direktnim TV prenosima.

Dok se čeka sastanak klubova iz Premiershipa nakon kojeg bismo trebali znati nešto više o terminu nastavka prvenstva, Rick Parry je u otvorenom pismu objavio kako će se sve utakmice Championshipa, League One i League Two moći gledati u direktnom prijenosu.

Navijača na stadionima neće biti, ali će svoje klubove moći gledati u udobnosti svog doma.

“Iskreno, nije mi poznato kada ćete ponovno moći na tribine. Budite sigurni da ćete biti dobrodošli na stadione čim bude sigurno. Nažalost, ne mogu reći kada će sezona krenuti, ali ćemo sigurno nastaviti s nogometom. Utakmice će se igrati bez publike, no osigurat ćemo direktne prijenose svih utakmica kako biste mogli pratiti svoje klube”, poručio je Parry.

Ista situacija trebala bi se dogoditii sa utakmicama Premier lige. Bez publike će se utakmice igrati određeno vrijeme, ali sada je samo bitno da se prvenstvo nastavi.