Brozović prelazi na Otok i ruši sve rekorde?

Marco Canoniero/LightRocket via Getty Image

Odlične igre u milanskom Interu dovele su do toga da se za Marcela Brozoviće raspituje engleski velikan

Talijanski Libero piše kako su u Interu svjesni da će se morati pomučiti za ostanag hrvatskog reprezentativca u Milanu, jer ga navodno želi Liverpool.

‘Brozovićevog agenta kontaktirao je Liverpool kako bi dobio sve potrebne informacije oko njegovog dovođenja. Inter pokušava zadržati nogometaša i dogovoriti novi ugovor’ – pišu Talijani.

Brozović je u Inter stigao prije četiri godine, a ugovor s klubom s Giuseppea Meazze ima do lipnja 2022. No, u ugovoru ima jedna klauzula prema kojoj hrvatski nogometaš može napustiti Milano za 60 milijuna eura. Pređe li Epic Brozo na Anfield, postao bi najskuplji hrvatski nogometaš svih vremena.

No, Inter ga ne želi tako olako pustiti jer već pripremaju novi ugovor. Zna to i trener Antonio Conte.

‘U ovom trenutku Brozović je zanimljiv igrač svim klubovima. Njegovu vrijednost shvatio je odmah i Interov trener Antonio Conte koji ga na sve načine pokušava zadržati’ – dodaje Libero.