Spursi odlučili prodati Kanea, Mourinho u nevjerici

Premier League 12. tra 202014:06 > 14:15
Mike Hewitt Getty Images Sport

Napadač Tottenhama Harry Kane na izlaznim je vratima londonskog kluba.

Alex Livesey/Getty Images

Prvi čovjek londonskog kluba Daniel Levy spreman je prodati najveću zvijezdu svoje momčadi kako bi lakše prošao kroz ekonomsku krizu koja je pogodila većinu europskih klubova.

Spursi se nalaze u teškoj situaciji, imaju ogromne dugove. Za novi stadion su dužni još 637 milijuna funti, a dodatni dug od 83 milijuna funti imaju prema klubovima od kojih su kupovali igrače.

Daniel Levy je zbog toga odlučio prvu zvijezdu kluba Harryja Kanea stavi u izlog. Ipak, neće on biti jeftin i ako netko želi ga dovesti morat će izdvojiti rekordnih 227 milijuna eura.

Povezano

Manchester United i Real Madrid su klubovi koji krizu neće previše osjetiti i između ovih klubova vjerovatno bismo trebali tražiti novi klub za 27-godišnjeg napadača.

Ovo bi bio težak udarac za Josea Mourinha koji je navodno bio jako ljut nakon što je čuo za ovu odluku kluba.