Giggs odabrao 11 najboljih suigrača- Nema CR-a!

Premier League 8. tra 202010:08 > 10:11
Ian Walton/Getty Images

Ryan Gyggs poprilično je iznenadio izborom najbojih 11 suigrača u Manchester Unitedu

Ryan Giggs je duže od desetljeća smatran najboljim krilnim igračem svijeta, a s Manchester Unitedom je osvojio sve što se može osvojiti.

Giggs je svoju cijelu seniorsku karijeru proveo u Manchester Unitedu. Skoro 25 godina bio je član Crvenih vragova pa je promijenio veliki broj suigrača u svlačionici Old Trafforda.

Prosavljeni nogometni as i trenutni izbornik Welsa je odabrao najboljih 11 suigrača iz vremena na Old Traffordu. Najveće iznenađenje predstavlja izostanak Cristiana Ronalda.

Giggs je na gol stavio Petera Schmeichela, dok bi obranu činili s desna na lijevo Gary Neville, Rio Ferdinand, Mikael Silvestre i Denis Irwin.

Na poziciji defanzivnog veznog bi ordinirao Roy Keane, a Nicky Butt and Paul Scholes su preostala dvojica veznjaka. U napadu bi igrali David Beckham, Wayne Rooney i Ole Gunnar Solskjaer.

Ronaldo je bio član Manchester Uniteda od 2003. do 2009. godine. Osvojio je Ligu prvaka, bio klupski prvak svijeta, tri Premiershipa, FA Cup, dva Carling Cupa i tri Community Shielda kao i Zlatnu loptu, međutim sve to nije bilo dovoljno Giggsu da ga stavi u svoj idealni sastav.

Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images