Coutinho radi posve neočekivan transfer

Premier League 31. ožu 202022:33 > 22:37
Pedro Vilela/Getty Images

Dosta se priča o buduoj destinaciji Philippea Coutinha, a ova je stvarno baš zanimljiva

Brazilski krilni nogometaš Philippe Coutinho morat će potražiti novi klub.

Coutinho je na posudbi u Bayernu, ali njemački klub nema namjeru zadržati Brazilca jer Barcelona traži 120 milijuna eura, a s druge strane, Kataloncima je cilj da ga prodaju, posebno sada kada se klub našao u financijskim problemima zbog pandemije koronavirusa.

Za Coutinha se sada najviše zanimaju klubovi iz Engleske, a nakon Tottenhama, u trku za njegov potpis uključio se i bivši prvak Leicester, koji je sve bliže da izbori plasman u Ligu prvaka.

Leicesterov sastav možda nije na razini Coutinha, ali s obzirom da mu ponestaje vremena, morat će  prihvatiti poziv sa King Powera i da zaigra protiv svog bivšeg kluba Liverpoola.

Engleski mediji pišu kako će Leicester pokušati Coutinha prvo dovesti na posudbu, a sljdećeg ljeta platiti Barceloni odštetu od preko 100 milijuna eura.

Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images