Villa žestoko kaznila svoju najveću zvijezdu!

Premier League 31. ožu 202014:38 > 14:39
Photo by Marc Atkins/Getty Images

Jack Grealish saznao je kaznu zbog incidenta koji je skrivio proteklog vikenda.

Jack Grealish u subotu uvečer putem društvenih mreža zamolio je sve građane Birminghama i Velike Britanije da poslušaju zapovijedi tamošnjeg Stožera za zaštitu te ostanu u svojim domovima kako bi se smanjila mogućnost dodatnog širenja zaraze koronavirusom.

No, već u nedjelju ujutro on je sam prekršio te upute tako što je ‘uskočio’ u svoj automobil i krenuo posjetiti prijatelja, bivšeg nogometaša Rossa McCormacka. Na putu prema Dickens Heathu gdje dotični stanuje, Grealish je sudjelovao u prometnoj nesreći sa svojim Range Roverom kada se zabio u dva parkirana automobila. Nedugo zatim napustio je mjesto događaja.

Jasno, vrlo brzo vijest je procurila u javnost, a već u ponedjeljak Grealish se ponovno javio putem društvenih mreža, sve je priznao te se u konačnici ispričao. Kako javljaju tamošnji mediji, najveća zvijezda Aston Ville neće biti kažnjeno gonjen od strane policije, ali zato je pretrpio kaznu dvotjedne plaće od svog poslodavca. Ukupna vrijednost penala je 170 tisuća eura koju će Aston Villa uplatiti na račun humanitarne udruge University Hospitals u Birminghamu.