Jović seli u London?

Premier League 29. ožu 202019:27 > 19:33
Francois Nel/Getty Images

Prilično je jasno da će Luka Jović nakon samo jedne sezone otići iz Madrida, a čini se da je poznata i destinacija

Srpski napadač Luka Jović bit će jedna od glavnih meta novinara kada su u pitanju transfer spekulacije ovog ljeta.

Jović je prošle godine stigao u Real Madrid iz Eintracht Frankfurta za cifru od 60 milijuna eura, ali ispostavilo se da je to bio preuranjen potez s njegove strane.

U redovima kluba sa  Santiago Bernabeua nije se previše naigrao u aktualnoj sezoni i odlazak je sve izvjesniji.

Prema pisanju inozemnih medija, nekoliko klubova je u redu kako bi ga angažirali. Spominjao se Napoli, pa Chelsea, a sada i ekipa Arsenala.

Topnici će na ljeto vjerovatno ostati bez Pierra-Emericka Aubameyanga kojem uskoro ističe ugovor i morat će potražiti adekvatnu zamjenu.

The Mirror prenosi kako je trenutno za oko Arsenalu zapeo upravo Jović koji bi se volio okušati na Otoku, a u Arsenalu bi sigurno dobijao veću minutažu nego trenutno u Realu.

Naravno, sve su ovo još uvijek spekulacije i ne mora uopće značiti da će Srbin napustiti Madrid, iako to trenutno djeluje kao sasvim izvjesna opcija.

Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images