Redsi štede na klincu koji bi zamijenio Lovrena?

Premier League 29. ožu 202014:09 > 14:16
Richard Heathcote/Getty Images

Izgleda kako hrvatski reprezentativac Dejan Lovren više nije u planovima trenera Redsa Jurgena Kloppa

Izgleda kako je koronavirus natjerao sve nogometne klubove da dobro razmisle kako će kupovati na ljeto. Sve se više u engleskim medijima spominje odlazak hrvatskog nogometaša Dejana Lovrena iz Liverpoola.

Tri imena su prvotno bila u planu, ali to bi se moglo promijeniti. Spominje se dolaza Jose Marie Gimeneza iz Atletica, Dayota Upamecana iz RB Leipziga te Alessandra Bastonija iz Intera.

No, ono što je najveći problem za Redse je novac. Gimenez u ugovoru s madridskim klubom ima klauzulu od 120 milijuna eura, Upamecana se sve više veže s Arsenalom, dok Bastonija u Milanu vide kao veliku budućnost.

Liverpool Echo javlja kako bi Lovrenovo mjesto mogao upotpuniti Ben White, igrač Brightona koji je briljirao na posudbi u Leedsu. Mladom Englezu su tek 22 godine, iznimno je talentiran, no opet se ističe kako još puno treba raditi s njim, a i ne bi bio skupa opcija.