Osam igrača West Hama zaraženo koronavirusom

Premier League 28. ožu 202013:16 > 13:25
Getty images/Jan Kruger

Osam igrača engleskog nogometnog premierligaša West Hama ima lakše simptome COVID-19, bolesti izazvane koronavirusom, obznanila je klupska dopredsjednica Karren Brady u novinskoj kolumni.

Brady je napisala da se svih osam nogometaša i članovi njihovih obitelji osjećaju dobro.

“No, dovoljno je jedno rukovanje, jedan kašalj bilo koga od nas, tako da nitko ne bi smio biti ravnodušan”, napisala je Brady.

Dopredsjednica West Hama spomenula je i o mogući rasplet oko nastavka natjecanja u Premier ligi.

“Kad su svi klubovi o tome posljednji put raspravljali, složili smo se da nastavimo natjecanje što je prije moguće. Ako će to biti potrebno za dovršetak lige, igrat će se i u srpnju. To je plan. To je ono što želimo napraviti.”