Hudson-odoi prebolio koronavirus

Premier League 27. ožu 202017:41 > 17:46
Clive Rose/Getty Images

Nakon vijesti da su NBA zvijezde pobijedile koronavirus, ista vijest dolazi iz Premier lige

Nogometaš Chelseaja Callum Hudson-Odoi potpuno se oporavio od koronavirusa.
Krilni igrač londonskih Plavaca postao je prvi igrač u Engleskoj koji se zarazio koronavirusom, ali srećom nije imao većih problema, te se potpuno izliječio.

Potvrdio je to menadžer Chelseaja Frank Lampard.

‘Razgovarao sam s njim konstantno u prvom tjednu i bilo je to jako čudno iskustvo. Srećom, nije previše patio i sretni smo što se oporavio’, rekao je Lampard.

Ovo je svakako veoma dobra vijest za navijače Chelseaja koji će međutim morati još neko vrijeme čekati na utakmice svog kluba s obzirom na to da je sezona zaustavljena i ne zna se još uvijek hoće li biti nastavljena.

Plavci su trenutno četvrti klubu prvenstvu, a nogometne aktivnosti prekinute su do kraja travnja.

Catherine Ivill/Getty Images