Bio u Dinamu, a sad za 35 milijuna ide u Premier ligu

Premier League 26. ožu 20209:41 > 9:48
Getty Images

Brazilski nogometaš prije samo dvije godine bio je na Maksimiru, a sad će zaigrati za jednog od uglednijih premierligaša

Iako je u svijetu nogometa trenutno pauza zbog pandemijom koronavirusa mnogi klubovi već uveliko rade na dogovaranju pojačanja za sljedeću sezonu.

Tako su čelnici Evertona dogovorili pojačanje iz Lillea, a riječ je o obrambenom igraču Gabrielu Magalhaesu.

Kako prenose engleski mediji igrač i Everton su dogovorili sve datelje, a ugovor će biti potpisan do 2025. godine.

Ostalo je još samo da Everton završi neke sitnice s Lilleom, te će ovaj transfer moći biti zaključen.

Inače, ovaj Brazilac bio je prije dvije godine član druge momčadi Dinama, tada na posudbi iz Lillea, a za prvu ekipu Morih upisao je tek jedan nastup.

Carlos Rodrigues/Getty Images