Zvijezda Chelseaja nakon pet godina naputa Bridge

Premier League 25. ožu 202016:13 > 16:19
Getty Images

Chelsea je izgradio jednu novu mladu momčad u režiji Franka Lamparda, a za iskusnu zvijezdu više očito nema mjesta

Španjolski nogometaš Pedro Rodriguez na ljeto 2015. godine stigao je u Chelsea iz Barcelone.

Plavci su ovog ofanzivca platili 27 milijuna eura, a Pedro je potpisao petogodišnji ugovor. Ipak, njegova suradnja s Chelseajem istječe na kraju ove sezone i on je odbio opciju ostanka na Stamford Bridgeu.

Pedro je u razgovoru za Cadena SER priznao da je odlučio napustiti Chelsea ove sezone, te da će kao slobodan igrač moći izabrati svoj idući klub.

“Ostat ću u Chelseaju do kraja ugovora, ali ga neću produžiti. To sada nije najvažnije o čemu razmišljam i bitno je da sve ovo oko koronavirusa prođe. Još uvijek ne znam što će biti u budućnosti, ali sigurno je da neću ostati u Londonu”, rekao je Pedro.

Španjolski mediji su odmah počeli spekuliratida bi se ovaj 32-godišnjak mogao vratiti na Camp Nou jer Barcelona nema ništa protiv da on ponovo obuče dres ovog kluba gdje je igrao s dosta uspjeha.

Shaun Botterill, Getty Images