Ferdinand: U situacijama jedan na jedan on je najbolji

Premier League 23. ožu 202015:35 > 15:45
Michael Regan, Getty Images Sport

Brojni su sportaši pronašli vremena da se druže s navijačima preko društvenih mreža, između ostalog i Rio Ferdinand koji je usporedio Mohameda Salaha i Edena Hazarda

Jedan je od najboljih braniča u povijesti engleske nogometne reprezentacije, a u Manchester Unitedu je činio neuništiv stoperski par zajedno s Nemanjom Vidićem. Riječ je, naravno, o Riju Ferdinandu.

Obzirom da koronavirus i dalje traje, i brojni su sportaši u svojim domovima, bivši engeski as se družio sa svojim navijačima preko društvenih mreža gdje je odgovarao na brojna pitanja.

Navijače je zanimalo tko je bolji prema njegovom sudu, Realov Eden Hazard ili ipak više naginje prema Redsu Mohamedu Salahu.

Hazard može predriblati svakog jedan na jedan, sviđa mi se, ali Salah je sada bolji koji je također koštao ‘samo’ 37 milijuna eura.’

Belgijski internacionalac otkako je stigao u španjolsku prijestolnicu sklon je problemima. Višak kilograma i brojne ozljede stavila su Hazarda na pauzu.

Izuzetno je opasan igrač. U situacijama jedan na jedan je najbolji. Međutim otkako se priključio Realu ne ide mu baš dobro.’ – rekao je Ferdinand.

S druge strane, Egipćanin sjajno igra za momčad s Anfielda gdje zasad ima učinak od 20 golova i devet asistencija.