Lovren ostavlja Redse i ide u talijanskog velikana

Premier League 16. ožu 20209:55 > 10:02
Getty Images Sport, Julian Finney

Iako Liverpoolu ide sjajno, Dejan Lovren i Redse već neko vrijeme nisu na ti, a zainteresiranih klubova za usluge hrvatskog stopera ima na pretek, a jedan je jako blizu

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren (30) karijeru bi mogao nastaviti u italijanskoj Seriji A.
Kako navode mediji s Apenina, Lazio pokazuje ozbiljan interes za dovođenje 30-godišnjeg stopera Liverpoola i pokušat će ga angažirati već u ljetnom prijelaznom roku.

Lovren nije prvi izbor kod Jurgena Kloppa. Iako ima još godinu dana ugovora, izvjesno je da će on napustiti Anfield, a vidjet ćemo hoće li na kraju rimski klub uspjeti dovesti ga u svoje redove.

Hrvatski nogometaš i ranije se povezivao s prelaskom u Seriju A. Navodno je prošle sezone bio jako blizu Milana i Rome, ali na kraju do dogovora nije došlo.

Pored Lazija interes za 30-godišnjeg defanzivca pokazuju još Tottenham, Lyon i Arsenal.

Clive Brunskill / Staff