City potpuno ispraznio novčanik da zadrži zvijezdu

Premier League 7. ožu 202022:33 > 22:37
Alex Morton/Getty Images

Manchester City ima dosta problema u zadnje vrijeme, ali cilj zadržati glavne uzdanice u klubu i dalje

Manchester City ponudio je produžetak suradnje Kevinu de Bruyneu.
Navodno, rukovodstvo Građana ponudilo je belgijskom nogometašu produžetak suradnje do ljeta 2025. godine uz plaću od 21 milijun eura po sezoni.

De Bruyne se u posljednje vrijeme povezivao s drugim klubovima. Naročito se o tome pisalo nakon što je City izbačen iz Lige prvaka na dvije godine, ali očigledno da engleski prvak svim silama želi zadržati najbolje igrače.

Tako je pred Belgijanca stavljena ponuda koja se ne odbija. De Bruyne će sasvim sigurno dobro razmisliti o njoj i neće biti nikakvo čudo ako ga i u sljedećim godinama budemo gledali u dresu ekipe s Etihada.

De Bruyne je član Cityja od 2015. godine kada je stigao iz Wolfsburga. Odigrao je ukupno 209 utakmica i postigao je 50 golova.

Prethodno je igrao još za Chelsea, Werder i Genk.

Getty Images/Alex Livesey