Razočarani Lampard stavio osmoricu na listu za odstrel

Premier League 27. velj 20209:50 > 9:53
sport klub

Momčad sa Stamford Bridgea ove je sezone vrlo neuvjerljiva i nekonzinstentna, a najviše je Lamparda razočarao vratar Kepa Arrizabalaga.

Nakon što je postalo jasno da Chelsea planira prodati svog vratara Kepu, stižu informacije da se Lampard želi riješiti praktički pola svoje momčadi.

Momčad sa Stamford Bridgea ove je sezone vrlo neuvjerljiva i nekonzinstentna, a najviše je Lamparda razočarao već spomenuti Kepa Arrizabalaga.

Michael Regan/Getty Images

Najskuplji čuvar mreže svijeta igra katastrofalnu sezonu. Izgubio je mjesto u prvom sastavu, a Lampard već uveliko traži zamjenu za njega i izvjesno je da njega nećemo gledati u klubu od iduće sezone.

Pored Kepe na izlaznim vratima su defanzivci Emerson, Kurt Zouma i Marcos Alonso, te veznjaci Ross Barkley i Jorginho na kojima će Chelsea također pokušati zaraditi.

U ofanzivnom dijelu ekipe višak su Willian i Pedro, pa bismo londonske Plavce od ljeta mogli gledati u poprilično izmijenjenom sastavu.

Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Naravno, očekuje se i veliki broj novih pojačanja. Hakim Ziyech je već potpisao, a na vrhu liste želja Franka Lamparda su Slovenac Jan Oblak iz Atletica, te lijevi bek Leicestera Ben Chilwell.