Lampard: Ovo će biti uzbudljivo za klub i navijače

Premier League 14. velj 202016:18 > 16:23
Clive Rose/Getty Images

Momčad sa Stamford Bridgea je jučer objavila kako je u svoje redove dovela Marokanca Hakima Ziyecha

Chelsea je na Stamford Bridge ‘zakapario’ sjajnog igrača na ljeto, Hakimu Ziyechu od iduće sezone London će biti novi dom. Za usluge Ajaxovog igrača Bluesi su iskeširali oko 40 milijuna eura.

Takav profil igrača će vrlo dobro doći treneru Franku Lampardu koji nikako ne skriva oduševljenje dolaskom Marokanca.

‘Znam njegove kvalitete. On je igrač koji će nam donijeti kreativnost. Prvo sam ga počeo pratiti s Ajaxom u Ligi prvaka prošle sezone, mislim da je bio jedan od njihovih najboljih igrača, pogotovo u utakmicama protiv Tottenhama. Ove sezone smo dva puta igrali protiv njega u skupini LP pa ga stvarno dobro poznajem’ – rekao je stručnjak na klupi Chelseaja pa nastavio:

‘Sjajna lijeva noga, igra na desnoj strani, ali može igrati i iza napadača. Mi smo u nekim trenucima imali problema u završnici i on je svakako igrač koji nam može donijeti kreativnost u tom dijelu igre. Drugačiji je tip igrača nego kakve trenutno imamo tako da smo uzbuđeni. Znam da ne dolazi sada, ali uzbudljivo je za klub i navijače kada znamo da će biti ovdje sljedeće sezone’ – završio je Lampard.