Trese se Otok, Sancho ima novi klub

Premier League 12. velj 202016:01 > 16:08
Mike Hewitt, Getty Images

Jadon Sancho jedan je od najvećih talenata svjetskog nogometa, a sve je jasnije kako napušta Dortmund i dolazi u Englesku

Engleski mediji pišu danas da će Jadon Sancho na kraju ove sezone sigurno napustiti Borussiju Dortmund.
Sancho je u njemački klub stigao na ljeto 2017. godine iz Manchester Cityja i pokazao se kao pun pogodak. Ovaj 19-godišnjak je oduševio svojim igrama za Dortmund, te se brzo našao na meti mnogih europskih velikana.

U dosadašnjem dijelu sezone odigrao je 29 utakmica za njemački klub, te je uz 15 golova upisao čak 17 asistencija. Sancho ima ugovor do ljeta 2022. godine, ali se već spekulira  da će sigurno napustiti Dortmund na kraju ove sezone.

Ugledni Sky Sports danas je uzburkao strasti objavom da je Sancho obavijestio čelnike kluba da na kraju sezone napušta klub, te da se želi vratiti u Englesku.

Navodno, Sancho je sve dogovorio s Manchester Unitedom i ostaje samo da se klubovi usaglase oko visine odštete. No, sigurno je da će Dortmund od eventualne prodaje ovog igrača zaraditi minimalno 90 milijuna eura.

To će biti odličan posao njemačkog kluba s obzirom da su ga prije skoro tri godine doveli za svega osam milijuna eura iz Cityja.