Vratar Ajaxa za na ljeto stiže pojačati Chelsea

sport klub

Chelsea bi za Onanu trebao izdvojiti oko 40 milijuna eura, a pored Chelseaja interes za Kamerunca ranije su pokazivali PSG i Barelona.

Kako pišu nizozemski mediji, sjajni 23-godišnji čuvar mreže Ajaxa napustit će Kopljanike idućeg ljeta i karijeru će nastaviti u londonskom Chelseaju.

Onana bi tamo trebao zamijeniti ove sezone očajnog Kepu Arrizabalagu. Iako ima epitet najskupljeg golmana svijeta, Španjolac je ove sezone jedna od najslabijih karika Bluesa, pa je menadžer Frank Lampard krenuo po novog golmana.

Mnoga imena su se povezivala s londonskim klubom, ipak, prema svemu sudeći na kraju se Lampard odlučio za Onanu i Kamerunac bi trebao od ljeta postati prvi golman Chelseaja