Messi u Cityju? Što Guardiola kaže na to…

Premier League 8. velj 20201:40
Laurence Griffiths/Getty Images

Menadžer Manchester Cityja Pep Guardiola progovorio je o mogućnosti da Lionel Messi dođe na 'Etihad'.

Prethodnih dana spominjalo se da čelnici Manchester Cityja s velikim zanimanje prate sukob između Messija i uprave kluba sa stadiona ‘Camp Nou’ , nastao nakon izjave Erica Abidala da su igrači krivi što je Ernesto Valverde smijenjen.

Messi će ostati u Barceloni. Bar mu ja to želim – iznenadio je Guardiola.

– Ne bih pričao o igračima drugih klubova. Mislim da će Messi završiti karijeru u Barci – zaključio je.

City se mora okrenuti novim, već u nedjelju igra protiv West Hama. Građani trenutno zaostaju 22 poena za Liverpoolom.

– Prošle godine su govorili da smo nezaustavljivi. Ali stvari se mijenjaju. Ne znam što će se dogoditi u budućnosti. Nadam se da ćemo smanjiti zaostatak. Moram priznati, nisam očekivao da ćemo zaostajati 22 boda. Ali, moramo prihvatiti stvarnost.

Utakmica između Cityja i West Hama na programu je u nedjelju od 17.30 uz prijenos na SK2.