Messi u Cityju? Evo što kaže Guardiola…

Premier League 7. velj 202015:36 > 15:39
Getty Image/ Chris Brunskill

U proteklih nekoliko dana proširila se priča kako bi Lionel Messi na kraju sezone mogao napustiti Barcelonu.

Alex Caparros/Getty Images

Najveća zvijezda u povijesti Katalonaca navodno je nezadovoljna brojnim odlukama čelnika kluba i nema više namjeru to trpjeti.

Kao sljedeća destinacija između ostalog spominjao se i Manchester City, ali nakon izjave trenera ovog kluba Pepa Guardiole jasno je da od čudesnog transfera neće biti ništa.

Neću govoriti o igračima koji igraju u drugim klubovima. Mislim da će on tamo završiti karijeru. To je moja želja“, kratko je poručio španjolski stručnjak.

Messi je bio najbolji igrač, a Guardiola najbolji svjetski trener u vrijeme kada su surađivali skupa. Zajedno su osvojili dvije titule u Ligi prvaka i tri u La Ligi.
Alex Livesey/Getty Images