Pogba ovog ljeta zna gdje ide

Premier League 3. velj 20208:43 > 8:47
Jan Kruger/Getty Images

Trebao je biti najveća zvijezda Manchester Uniteda, a pao je u prosječnost, zbog ozljeda ga dugo nema, a nakon izjava jegovog agenta, jasno je da je između Paula Pogbe i Manchester Uniteda gotovo

Paul Pogba će na ljeto napustiti Manchester United. Postalo je to jasno nakon nedavne izjave Mine Raiole kada je žestoko kritizirao klub sa Old Trafforda.
Pogbi u Unitedu ne ide kako je to planirao. Nikada nije uspio postati vođa ekipe, a i učestali problemi s povredama, posebno ove sezone, su ga značajno usporili pa je i njegov kvalitet doveden u pitanje.

Prema izvještajima medija iz Španjolske francuski veznjak je izbor sljedećeg kluba smanjio na dvije opcije. Birat će između odlaska na Pirinije ili povratka na Apenine.

Naime, Pogba se u budućnosti vidi u dva kluba, a to su Real Madrid i Juventus. Zinedine Zidane ga na klupi Kraljeva čeka raširenih ruku, dok je u redovima Bianconera igrao svoj najbolji nogomet.

Ovaj 26-godišnjak je u dosadašnjem dijelu sezone upisao svega osam utakmica, a veći dio sezone propustio je zbog ozbiljne povrede zgloba. Ugovor s Crvenim vragovima mu traje do ljeta 2021. godine.